tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 8 grudnia 2020

[WIDEO] Opowieści o Kanadzie - spotkanie z podróżnikami w MCK

Co powiecie na kawę lub pancakes z syropem klonowym? Grudzień jest idealny na takie smakołyki - ale wspomniany dodatek to tylko maleńka część tego, o czym opowiadają Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk podczas grudniowego E-spotkania z Podróżnikiem w Klub Wilkowyje MCK. Miejskie Centrum Kultury zaprasza na 1,5 godziny z opowieściami o Kanadzie w cyklu miniwywiadów "Niemożliwe? Nie dla Polaków!".

Reklama

Loading...


Z czym się Wam kojarzy Kanada? Syrop klonowy? Łosie biegające po szosie? Kraj pachnący żywicą? Klub Wilkowyje MCK zaprasza na na grudniowe E-Spotkanie z Podróżnikiem zatytułowane "Kanada opowieść o syropie klonowym, Indianach i wielorybach". O swojej podróży opowiadają Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk z bloga http://www.kasai.eu. Spotkanie odbyło się w poniedziałek, 7 grudnia, a jego zapis będzie dostępny do obejrzenia jeszcze przez tydzień.

Dla rodziny Szewczyków Kanada była totalnym zaskoczeniem. Są pewni, że muszą tam jeszcze kiedyś wrócić. Przyznają, że syrop klonowy był najlepszy na świecie. Ale były też najpiękniejsze jesienne kolory, tysiąc wysp, miliony jezior i krajobrazy jak w Norwegii... Albo jak żywcem przeniesione z Francji. Czy spotkali prawdziwego Indianina, łosia i wieloryba? Dowiecie się na spotkaniu!

Szewczykowie w Kanadzie, kasai.eu
Szewczykowie w Kanadzie · fot. archiwum prywatne


Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk to rodzina z Krakowa, której największą pasją są podróże. Marek - programista, Kasia - właścicielka butiku z rękodziełem Wesołe Szydełko by Craft DNA, a poznali się studiując fizykę. Najchętniej odwiedzają Azję, bo to ich największa miłość. We trójkę zobaczyli już ponad 30 krajów.

- Nie zdobywamy niedosięgłych szczytów i nie odkrywamy źródeł Amazonki. My tylko kochamy podróżować! Mamy nadzieję, że zainspirujemy i Ciebie - zachęcają Szewczykowie.

Więcej o ich pasjach i podróżach:
https://www.facebook.com/kasai.eu/
http://kasai.eu/"

ar / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.