tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 2 grudnia 2020

#PoOtwarciuIdęDoKina: kup pod choinkę voucher na seans w Heliosie!

Szukasz pomysłu na prezent dla swoich bliskich i przyjaciół? Fajnym prezentem może być voucher do kina Helios! Ponadto portal tychy.info wraz z siecią Kin Helios przygotowało dla czytelników świąteczną niespodziankę - możesz wygrać jedno podwójne zaproszenie na seans do wykorzystania po otwarciu kin. Wystarczy odpowiedzieć na proste konkursowe pytanie.

Kupon podarunkowy to świetne rozwiązanie dla osób pragnących podarować najbliższym prezent, który z całą pewnością okaże się trafiony, bo obdarowana osoba sama wybierze film, na który chce pójść!

Decydując się na zakup vouchera do kina Helios masz gwarancję:
  • atrakcyjnej ceny - od 24,90 zł
  • długiego terminu realizacji - roczna data ważności od dnia zakupu
  • trafienia w gust filmowy obdarowanego - voucher obowiązuje na seanse wyświetlane w ramach regularnego repertuaru, również w weekendy


Uwaga: vouchery można nabyć w kasach kin sieci Helios w całej Polsce tylko po uprzednim kontakcie z Twoim kinem. W tym celu wybierz z listy placówkę, w której chcesz zakupić kupon prezentowy - dzięki temu przedstawiciel kina będzie mógł skontaktować się z Tobą i ustalić dogodny termin transakcji. Szczegóły i lista kin znajduje się tutaj. W razie potrzeby numery telefonów i adresy e-mail do kin podane są w zakładce "KINO". Kontakt telefoniczny z Heliosem możliwy jest w godzinach 9.00 - 17.00.

voucher helios


Konkurs

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.