tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 27 listopada 2020
  • 30 listopada 2020

AUKSO4Kids online: spotkanie z muzyką lat 90. prosto z Paprocan!

Chociaż sale koncertowe pozostają zamknięte, to Aukso4Kids gra dalej! W sobotę, 28 listopada Orkiestra Kameralna Miasta Tychy zaprosiła najmłodszych na wyjątkowy koncert i lekcję muzyki on-line, które zostały zrealizowane na terenie Paprocan.

Loading...


Aukso4Kids to warsztaty muzyczne adresowane do dzieci, które w normalnych warunkach odbywają się w tyskiej Mediatece. Spotkania poświęcone są różnym epokom muzycznym i gatunkom. Na czas epidemii wydarzenie przeniosło się do przestrzeni internetu.

Tym razem Pies, Królik i Fretka zaśpiewali ze wspaniałą ekipą kilka przebojów z lat 90-tych. Lubicie Depeche Mode? A może wolicie Nirvanę? Razem z Olą Skibą (wokal), Martą Huget-Skibą (skrzypce), Anną Grzybałą (altówka) i Joanną Urbańską-Miksztą (wiolonczela) mamy okazję wyskoczyć w plener, na Paprocany. Wystarczy włączyć zapis sobotniego koncertu na Facebooku.

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.