tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 21 października 2015
  • 26 października 2015

Historia Taylor Swift w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

Wokalistka, tekściarka, instrumentalistka - podbiła niedawno listy przebojów swoim piątym albumem „1989”, który sprzedał się na całym świecie w prawie 9 milionach egzemplarzy. Jest to najlepszy wynik w branży muzycznej od ponad dekady. „Taylor Swift Superstar” - odkryj niezwykłą historię współczesnej królowej pop już 26 października w Multikinie.

Reklama

Historia Taylor Swift w Multikinie


Taylor z amerykańskiej piosenkarki country przeistoczyła się w międzynarodową gwiazdę pop. Jej niezwykła popularność wśród milionów fanów na całym świecie zaowocowała wyprzedaną trasą koncertową „The 1989 World Tour”, siedmioma nagrodami Grammy, oraz najmłodszą w historii zwyciężczynią najwyższego wyróżnienia przemysłu muzycznego - nagrody Grammy w kategorii Album Roku. Jest jedyną artystką w historii, której trzy albumy z rzędu uzyskały nakład 1 miliona w pierwszym tygodniu sprzedaży („Speak Now” z 2010, „RED: z 2012 i „1989” z 2014). Jest powszechnie znaną gwiazdą, której szalenie chwytliwe, a jednocześnie głęboko osobiste teksty piosenek przekraczają granice gatunków muzycznych, oraz bystrą bizneswoman, która z dziecięcego marzenia zbudowała imperium.

Liczby jednak nie oddają tego, jaka jest Taylor naprawdę. To jej działania poza sceniczne wyniosły ją na stratosferę popkultury, umożliwiając jej orbitowanie w bardziej elitarnych kręgach. Jej działalność charytatywna to jedno, ale to małe gesty - jak współczucie i zrozumienie okazywane zakochanym fanom na Instagramie czy szczere uściski - dowodzą, że mimo rekordowych sprzedaży i platynowych płyt, sukces nie zmienił jej charakteru. Jest niesamowicie uczciwa i pełna empatii. Taylor to odważna superfanka, wierny przyjaciel, zapalony obrońca ludzkich serc i jeden z największych na świecie ambasadorów bycia sobą.To prawda, że czasem może się wydawać, że „bycie sobą" dla Taylor oznacza wieczną perfekcję - ale to obraz regularnie rozdmuchiwany, kiedy dla odmiany pojawia się ze sztucznym aparatem na zęby i włosami spiętymi w kucyki, aby powygłupiać się w telewizyjnym show. Jest pierwszym artystą, od czasów The Beatles (i jedyną kobietą w historii), która utrzymywała się powyżej sześciu tygodni na #1 miejscu z trzema kolejnymi albumami, i mimo, że została uznana przez Time Magazine za jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie i jedną z jedynie ośmiu kandydatów do najbardziej prestiżowego wyróżnienia Człowiek Roku 2014, jest prawdopodobnie jedyną osobą na tych listach, która używa mediów społecznościowych, aby umieszczać posty skierowane do jej najlepszych przyjaciół lub filmiki jej kotów.

Jako Kobieta Roku Magazynu Billboard (jedyna i zarazem najmłodsza artystka, która otrzymała to wyróżnienie dwa razy) wydała swój piąty album - „1989” i wprawiła w osłupienie cały świat sprzedając prawie 1,3 mln kopii w pierwszym tygodniu. Taylor udowodniła w ten sposób, że niemożliwe jest możliwe. „1989” jest jej najbardziej spójnym brzmieniowo albumem, jest wyznacznikiem. Rozwój tekstowy i brzmieniowy Taylor zaskakuje nas bardziej niż kiedykolwiek. Oparta na klawiszach i bicie, popowa wrażliwość, która zawsze była znakiem rozpoznawczym muzyki Taylor stała się elementem nadrzędnym. Po wydaniu „1989” znalazła się, jak zwykle, w blasku oślepiających reflektorów - ale jeśli myślisz, że to ją przeraża, najwyraźniej mało ją jeszcze znasz. Taylor jest gotowa wskoczyć w następną fazę jej wciąż młodej kariery. Nadal będzie tańczyć tak jakby nikt nie patrzył, pisać jakby ukradła wszystkim pamiętniki i niechybnie wspinać się na coraz wyższe szczyty. Pozostaje zastanowić się, jak wiele istnień zdoła ona pociągnąć ze sobą.

„Taylor Swift Superstar” będzie można zobaczyć 26 października o godzinie 19.00 w Multikinie. Bilety w cenie 19 złotych można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie http://www.multikino.pl.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj