tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 24 listopada 2020
  • 15 grudnia 2020

Dla Tych zagrają w sieci - koncert online zespołu Double Blind

Za nami:

Celem przeglądu „Dla Tych zagrają - nowa fala tyskich brzmień” jest popularyzacja dorobku artystycznego zespołów muzycznych z Miasta Tychy i okolic, możliwość ich zaistnienia w świadomości lokalnej społeczności oraz zintegrowanie środowiska muzycznego. W ramach tego cyklu 1 i 15 grudnia w mediach społecznościowych Miejskiego Centrum Kultury usłyszymy zespół Double Blind. Początek o godzinie 19.00.

Reklama

Double Blind to tyska kapela grająca energetyczną muzykę z gatunku hard rock/grunge/stoner rock. Obecny skład uformował się pod koniec 2015 r. Zespół charakteryzuje się ciężkim brzmieniem, ale stawia też na melodyjne kompozycje. Żywiołowy repertuar uzupełniony o akustyczne ballady to ich obecny przepis na udany koncert. Pełne tajemnic oraz przenośni anglojęzyczne teksty doskonale wpasowują się w klimat tworzonej przez Double Blind muzyki.

Zespół ma na koncie wyróżnienie w przeglądzie Żubrowisko 2016, został również laureatem przeglądu „Dla Tych zagrają - nowa fala tyskich brzmień 2017”, gdzie został jednomyślnie wybrany przez profesjonale jury.

Skład:
Marek Obrębski - wokal & gitara
Piotr Ścieszka „Śniegu” - perkusja
Michał „Majan” Majocha - bass
Sebastian Olszanowski - gitara

Link do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/MCKTychy

ar / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.