tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 24 listopada 2020
  • 3 grudnia 2020

[WIDEO] Wyspy Owcze: spotkanie z podróżniczką Sabiną Poulsen

Niemożliwe? Nie Dla Polaków! to cykl miniwywiadów Miejskiego Centrum Kultury z polskimi podróżnikami. Zapraszamy na kolejną inspirującą rozmowę - tym razem z blogerką i korespondentką mieszkającą na Wyspach Owczych, Sabiną Poulsen.

Loading...


Sabina Poulsen to polska blogerka, ambasadorka turystyki i kultury farerskiej, korespondentka radiowa z Wysp Owczych, współautorka przewodnika “Wyspy Owcze z pierwszej ręki - praktyczny przewodnik turystyczny”.

Wyspy przyciągnęły ją kilkanaście lat temu i jak sama przyznaje, jej miłość do tego miejsca wzrasta z każdym dniem. Jest mamą dwójki dzieci, których wychowuje w obu kulturach i tradycjach - polskiej i farerskiej. Dziś opowie nam, jak wygląda życie na Wyspach, w ilu językach mówią dzieci, co ciekawego można zobaczyć i na ile dni minimum warto polecieć do krainy owiec, a także przekonamy się, ile tych zwierzaków tam żyje.

Sabina jest pełną energii i silną kobietą! Prowadzi „Polski Przystanek na Wyspach Owczych”, jest polską reprezentantką znaną wszystkim Farerom. Jako osoba medialna dba o dobrą relację obu narodów, ponieważ Polaków powolutku przybywa na tym malutkim krańcu świata. Jest także częstym gościem polskich mediów, relacjonując bieżącą sytuację Polaków na Wyspach Owczych.

Zajrzyjcie na bloga i na kanały Sabiny w mediach społecznościowych:
  • www.owcze.com
  • Wyspy Owcze FO
  • Wyspy Owcze - owcze.com
  • #faroeislandsfo


Realizacja nagrania: Sabina Poulsen
Fotografie: Prywatne archiwum Sabiny Poulsen
Rozmówcy: Sabina Poulsen, Klaudia Jadwiszczyk
Montaż: Krzysztof Lewicki
Grafika: Anna Sładek
Muzyka: Cinematic Suspense Schools Out by Sascha Ende.
Link: filmmusic.io/…/501-schools-ou... creativecommons.org/licenses/by/4.0/
Nagranie zrealizowane przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach (2020).

ar / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.