tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 17 listopada 2020

Muzeum Miejskie i Tyska Galeria Sportu działają w sieci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzeum Miejskie w Tychach" podaj

Z powodu koronawirusa siedziba Muzeum Miejskiego oraz Tyskiej Galerii Sportu jest zamknięta. Placówki realizują jednak swoją działalność w internecie.

- Realizujemy działania muzealne bez bezpośredniego kontaktu z publicznością. Pierwsze takie spotkanie online już 19 listopada 2020 roku (czwartek), godz. 18.00 - gościem spotkania „Sport i propaganda w czasach PRL-u”, będzie dr hab. Grzegorz Bębnik, historyk z Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach, a poprowadzi je Piotr Zawadzki - mówi Aleksandra Matuszczyk - dyrektor Muzeum Miejskiego w Tychach.

Spotkanie online towarzyszy wystawie „To idzie młodość. Życie sportowe na placu budowy socjalizmu”.

Nadal jest także możliwość zakupu wydawnictw i gadżetów - od 7 do 29 listopada sprzedaż będzie odbywała się wyłącznie online.

Muzeum Miejskie zaprasza także do odwiedzenia wirtualnej mapy-archiwum „ABC - Architektura Bliżej Ciebie”: www.abc.tychy.pl. Można tam znaleźć 900 zdjęć 8 fotografów i prześledzicie blisko 40 lat historii tyskiej architektury.

Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych placówek.

ar / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Muzeum Miejskie w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzeum Miejskie w Tychach" podaj