tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 16 listopada 2020

Konkurs Ale Meksyk! Termin składania prac przedłużony

Za nami:

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard przedłużyła termin składania prac plastycznych na konkurs: "Ale Meksyk!" do 30 listopada.

Zapraszamy w niezwykłą podróż do barwnego i pełnego zapachów Meksyku. Konkurs ma na celu pobudzenie dziecięcej wyobraźni plastycznej, kształtowanie wrażliwości na piękno i detale otaczającego świata, motywację najmłodszych do samodzielnego poszukiwania informacji na zadany temat i wykorzystania ich w realizacji plastycznej.

Wyobraźcie sobie miasta pełne kolorowo ubranych ludzi, wypełnione dźwiękami gitary i zapachem pysznych tacos. A może lazurowe wybrzeże pełne palm i białego piasku? W Meksyku znajdziemy też spalone słońcem pustynie porośnięte ostrymi kaktusami, gdzie spokojnie wygrzewają się jaszczurki, a w cieniu głazów polują niebezpieczne skorpiony. Wystarczy przymknąć oczy i zaraz znajdziemy się pod schodkowymi piramidami starożytnych Majów i Azteków. Cóż za podróż! Meksyk to kraj pełen plastycznych inspiracji. Zapraszamy do zaprezentowania Waszej plastycznej podróży do tego niezwykłego kraju.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat. Prace powinny mieć format A3. W konkursie nogą brać udział również instytucje! Technika pracy jest dowolna (z wyjątkiem użycia materiałów sypkich - np. kasz, ryżu itp.).

Rozszerzono warunki konkursu - prace można przesłać drogą elektroniczną - wystarczy zeskanować lub sfotografować prace i przesłać na adres: uszatek@oskard.tychy.pl, pocztową lub dostarczyć osobiście do Klubu Osiedlowego Uszatek (Tychy, ul Uczniowska 7). Przedłużono termin nadsyłania prac do 30 listopada!

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 7 grudnia. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej www.oskard.tychy.pl.

Szczegóły konkursu w regulaminie.

ale meksyk

regulamin ale meksyk

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.