tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 16 listopada 2020
  • 28 listopada 2020

Teatr Mały: internetowe spotkania, koncerty i Trylogia w wersji audio

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

Na 27 listopada Teatr Mały w Tychach zaprasza na spotkanie online z Piotrem Derlatką, autorem pierwszej biografii Jonasza Kofty. Dzień później, 28 listopada, o godz. 18.00, w sieci zabrzmi koncert galowy Logos Fest 2020. Dodatkowo codziennie na kanale YouTube Teatru możemy posłuchać drugiej części „Trylogii” Henryka Sienkiewicza w formie audiobooka.

12 listopada Teatr Mały rozpoczął publikację drugiej część „Trylogii” Henryka Sienkiewicza „Potop”, która dostępna jest w formie audiobooka na kanale YouTube (Teatr Mały Tychy) oraz w mediach społecznościowych codziennie, o godzinie 12.00. Czytają: Paweł Drzewiecki i Anna Buczkowska.Na 27 listopada (godz. 19.00) zaplanowano spotkanie online z Piotrem Derlatką, autorem pierwszej biografii Jonasza Kofty. Piotr Derlatka - polonista, teatrolog, doktor nauk humanistycznych. Autor książek "Poeci piosenki. Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora, Wojciech Młynarski i Jonasz Kofta", "Zdradziecka Agnieszka Osiecka" i "Jego portret. Opowieść o Jonasz Kofcie". Zbieracz płyt i czytelnik biografii, wielbiciel dwudziestolecia międzywojennego i kobiet śpiewających jazz. Spotkanie organizowane jest w ramach tegorocznej edycji festiwalu LOGOS FEST - VII Tyski Festiwal Słowa, której patronem jest Jonasz Kofta. Rozmowę poprowadzi Paweł Drzewiecki, dyrektor Teatru Małego.

Teatr Mały online


Natomiast 28 listopada, o godz. 18:00, zapraszamy na koncert galowy LOGOS FEST 2020, czyli liryczny dialog dwóch poetów - Jonasza Kofty, głównego bohatera tegorocznego festiwalu i Andrzeja Poniedzielskiego, prowadzącego tegoroczny koncert. Koncert to spotkanie liryzmu z humorem, młodości z doświadczeniem oraz tego co refleksyjne, z tym co nastrojowe i romantyczne, a zadbają o to m.in. Iwona Loranc, Klaudia Walencik, Krzysztof Kulbicki i zespół Trzy Dni Później, w utworach do których aranżację specjalnie dla potrzeb tej produkcji przygotował Jacek Kita. Autorowi koncepcji muzycznej widowiska towarzyszyć będzie na scenie Acoustic Quartet. Za reżyserię widowiska tradycyjnie już odpowiada pomysłodawca i dyrektor artystyczny LOGOS FEST - Paweł Drzewiecki.

Teatr Mały online


Wszystkie wydarzenia transmitowane będą na kanale YouTube Teatru Małego oraz w mediach społecznościowych.

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj