tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 13 listopada 2020
  • 6 grudnia 2020

Kreatywne Mikołajki: warsztaty rękodzielnicze on-line

Za nami:

Na tegoroczne Mikołajki, pomimo poważnej sytuacji epidemicznej, Miejskie Centrum Kultury przygotowało dla najmłodszych coś specjalnego - warsztaty rękodzielnicze, które odbędą się w przestrzeni internetu w niedzielę, 6 grudnia o godzinie 15.00. Warsztaty poprowadzi sam Święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem!

kreatywne mikołajki


W Kreatywnych Mikołajkach będzie można wziąć udział, włączając transmisję live na Facebooku Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

Uwaga! W ramach warsztatów Święty Mikołaj dostarczy pod Twoje drzwi paczkę, a w niej zestaw z potrzebnymi materiałami do własnoręcznego wykonania ozdoby świątecznej. Warsztaty poprowadzi sam Święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem!

Celem wydarzenia jest rozwój kreatywności, przybliżenie dzieciom historii Świętego Mikołaja oraz dobra zabawa. Warsztaty kierowane są wyłącznie do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

Ozdoba, która będzie wykonywana, składa się z naturalnych materiałów - wiórów osikowych, a ich twórcą jest Osikowa Dolina, która także poprowadzi warsztat online. Jest to unikatowa oferta pięknych, autorskich zestawów, która są tworzone z wieloletnią tradycją.

Warunkiem uczestnictwa jest akceptacja warunków regulaminu oraz wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kultura.tychy.pl/kreatywne-mikolajki.../

Zgłoszenia przyjmowane są przez MCK od 12 do 27 listopada. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

ar / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.