tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 13 listopada 2020

Poradnia Czytelni w MBP w ramach akcji #NieZostawiamCzytelnika

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach w ramach akcji #NieZostawiamCzytelnika uruchomiła specjalną Poradnię Czytelni, gdzie czytelnicy mogą uzyskać pomoc. Jaką?

Poradnia Czytelni, czyli biblioteczne telefoniczne informatorium działa pod numerem telefonu 32 438 04 70 w godzinach od 8.00 do 15.00 oraz pod adresem mailowym czytelnia@mbptychy.pl.

Bibliotekarze na życzenie czytelnika wyszukują informacje z książek i czasopism, udzielają instrukcji jak wyszukać książkę w katalogu cyfrowym Integro i wykonują skany z materiałów bibliotecznych. Bezpłatnie możemy otrzymać skany do 10 stron dziennie, nie przekraczając 50 stron w miesiącu. Powyżej tej ilości możemy skanować materiały odpłatnie, zgodnie z aktualnym cennikiem, który można znaleźć na stronie internetowej biblioteki.

Bibliotekarze wydają również pod tym samym numerem kody do serwisu IBUK Libra oraz odpłatnie realizują zestawienia tematyczne zgodnie z aktualnym cennikiem.

Numer konta do wpłat podany jest na poniższym plakacie.

poradnia czytelni


poradnia czytelni

ar / tychy.info, źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.