tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 30 września 2015
  • 13 października 2015

Sypiając z innymi w Kinie na Obcasach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

Błyskotliwa, zabawna i pełna ciętych komentarzy na temat seksu i związków - komedia „Sypiając z innymi” przedpremierowo 13 października w Multikinie podczas październikowej edycji projektu Kino na Obcasach.

Lainey i Jake spali ze sobą tylko raz, ale za to ten pierwszy. Kilka lat później, wpadają na siebie przypadkiem. Jake to nałogowy kobieciarz, a Lainey uzależniła się od niewłaściwego faceta, który ma żonę i dziecko w drodze. Na kilometr widać, że są dla siebie stworzeni, tylko oni wciąż tego nie wiedzą. Może wszystko by się zmieniło, gdyby tylko przestali sypiać z innymi...

Takiej chemii na ekranie między bohaterami komedii romantycznej brakowało od lat. Są nie tylko świetni, ale też wiarygodni, seksowni, zabawni i w tym wszystkim...niezwykle poruszający.Kolejna odsłona projektu „Kino na obcasach” odbędzie się 13 października w Multikinie. Bilety na październikowe „Kino na obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Sypiając z innymi w Kinie na Obcasach

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj