tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 10 listopada 2020

/Online/ W 1000 dni dookoła świata - spotkanie z podróżnikiem

Klub Wilkowyje MCK w trudnych czasach pandemii zaprasza na spotkania z podróżnikami w sieci. Rozmowa z Hanną Zieleźnik-Rybak, która opowiedziała z pasją o swojej podróży "W 1000 dni dokoła świata" odbyła się na żywo na facebookowym fanpage Klubu w poniedziałek, 9 listopada, ale jeszcze przez tydzień możemy oglądać zapis spotkania!

Loading...


Hanna Zieleźnik-Rybak opowiedziała o tym, jak przemierzyć świat za niejeden uśmiech i nie zwariować, mieszkając we dwoje przez trzy lata w namiocie. Było też o campingu przy Wrotach Piekieł, o "mizianiu" płaszczek, deportacji z Turks i Caicos, podbijaniu chińskiego showbiznesu i radzeniu sobie ze sławą w Państwie Środka.

Autostopem przemierzymy wraz z naszą rozmówczynią calutką Azję, Australię i Nową Zelandię. Amerykę Północną potraktujemy pełnoletnim vanem o imieniu Burak, przerobionym za 13 dolców na luksusowy kamper. Na środku pustyni złapiemy jachtostop, który przeprowadzi nas najpierw przez karaibskie wysepki, a potem - po ponad tysiącu dniach podróży - popłyniemy przez Atlantyk do domu.

Uwaga! Prelekcja będzie dostępna na Facebooku tylko przez tydzień!

ar / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.