tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 6 listopada 2020

Muzeum Miejskie w Tychach i Tyska Galeria Sportu zamknięte!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzeum Miejskie w Tychach" podaj

Za nami:

W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa związanych ze stanem epidemii (czasowe zamknięcie instytucji kultury dla publiczności), Muzeum Miejskie w Tychach i Oddział Tyska Galeria Sportu nie będą dostępne dla zwiedzających od soboty, 7 listopada, do niedzieli, 29 listopada. Pracownicy placówek realizują jednak działania muzealne bez bezpośredniego kontaktu z publicznością. Zapowiedziano kilka wydarzeń w trybie on-line!

Muzeum Miejskie w Tychach
fot. Muzeum Miejskie w Tychach


Część z zaplanowanych w tym czasie spotkań odbędzie się w przestrzeni internetu. Odwołane zostają zajęcia edukacyjne. Zwiedzanie wystaw również nie będzie możliwe.

Pierwsze spotkanie online już 19 listopada (czwartek) o godz. 18.00 - gościem wydarzenia „Sport i propaganda w czasach PRL-u”, będzie dr hab. Grzegorz Bębnik, historyk z Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach, a poprowadzi je Piotr Zawadzki. Spotkanie online towarzyszy wystawie „To idzie młodość. Życie sportowe na placu budowy socjalizmu”. Więcej informacji: muzeum.tychy.pl/wydarzenie/sport-i-propaganda-w-czasach-prl-u/

Jest również możliwość zakupu wydawnictw i gadżetów. Ich sprzedaż od 7 do 29 listopada będzie odbywała się jednak wyłącznie online: muzeum.tychy.pl/wydawnictwa/

e-mail: zamowienia@muzeum.tychy.pl

Więcej informacji: muzeum.tychy.pl/wydarzenie/komunikat-2/

ar / tychy.info, źródło: Muzeum Miejskie w Tychach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Muzeum Miejskie w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzeum Miejskie w Tychach" podaj