tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 24 września 2015
  • 29 września 2015

Możesz zostać aktorem w serialu

Za nami:

W Tychach odbędzie się casting do paradokumentalnych produkcji firmy Tako Media. Każdy może zostać aktorem takich seriali, jak: "Dlaczego Ja", "Trudne sprawy", "Pamiętniki z wakacji", "Sekrety sąsiadów", "Dzień, który zmienił moje życie" czy "Detektywi w akcji".

- Jeżeli masz ochotę na to, by spróbować swoich sił na planie, zobaczyć powstawanie serialu “od kuchni”, przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na casting, który odbędzie się 29 września w hotelu Tychy, przy Al. Jana Pawła II 10 - informują przedstawiciele firmy Tako Media.

Kadr z serialu "Pamiętniki z wakacji"
Kadr z serialu "Pamiętniki z wakacji"


Poszukiwanie aktorów do produkcji paradokumentalnych odbędzie się we wtorek, 29 września w godz. 10.00-17.00). Firma Tako Media zaprasza na bezpłatny casting wyłącznie osoby, które nie brały jeszcze udziału w żadnym z castingów lub ewentualnie brały w nim udział dawniej niż 2 lata temu. Nie trzeba wykazywać wcześniejszego doświadczenia, bowiem poszukiwani są amatorzy bez względu na wiek, aparycję czy płeć.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.