tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 23 września 2015

„Marsjanin” 3D przedpremierowo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

26 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo „Marsjanina” 3D, film science fiction w reżyserii mistrza gatunku Ridleya Scotta, legendarnego twórcy „Obcego - 8. pasażera Nostromo”, „Łowcy androidów” oraz „Prometeusza”.Kiedy podczas misji na Marsa dochodzi do burzy piaskowej, astronauta Mark Watney (Matt Damon) zostaje uznany za zmarłego i pozostawiony na obcej planecie. Musi polegać na swoim sprycie i woli walki, by znaleźć sposób na wysłanie sygnału na Ziemię. Eksperci NASA dokładają wszelkich starań, by sprowadzić go do domu, a koledzy z załogi planują ekspedycję. „To opowieść o przetrwaniu. Główny bohater zostaje sam w obcym miejscu i tylko od niego samego zależy, czy zginie, czy wróci do domu. Jeśli straci wiarę i podda się lękowi, nie będzie miał szans. Musi się opanować i wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, by zawalczyć o życie” - mówi reżyser Ridley Scott. Film jest ekranizacją bestsellerowej powieści Andy’ego Weira. W rolach głównych wystąpili: Jessica Chastain, Kristen Wiig, Jeff Daniels, Michael Peña, Kate Mara, Sean Bean, Sebastian Stan, Aksel Hennie, Donald Glover, Mackenzie Davis i Chiwetel Ejiofor.

W najbliższą sobotę, 26 września , film „Marsjanin” 3D będzie można zobaczyć przedpremierowo w Multikinie. Bilety na przedpremierowe pokazy można nabyć w kasach kin, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj