tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 30 października 2020
  • 4 listopada 2020

Odwołane: Tyskie Spotkania Teatralne: spektakl z Krystyną Jandą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

22 listopada w Teatrze Małym w Tychach miał odbyć się wyjątkowy spektakl Och-Teatru z udziałem Krystyny Jandy - " Maria Callas. Master Class". Wydarzenie zostało odwołane z powodu zawieszenia przez rząd stacjonarnej działalności placówek kulturalnych od soboty, 7 listopada do co najmniej 29 listopada.

Maria Callas. Master Class - Krystyna Janda wystąpi w Teatrze Małym · fot. Teatr Mały


OdwołaneSpektakl Maria Callas. Master Class z Krystyną Jandą, w reżyserii Andrzeja Domalika miał zostać zaprezentowany w ramach 47. Tyskich Spotkań Teatralnych.

- Gdy Janda wchodzi na scenę - już nas ma. Już się nie wywiniemy, bo jako Callas jest perfekcyjna. Bez zarzutu. Niczego nie jest w tej kreacji za mało, niczego za dużo. Nigdzie nie ma przesady; żaden ze środków nie został nadużyty, nie ma gry "pod publiczność. . Janda nie szarżuje, nie przerysowuje, nie o efektowny popis jej chodzi, ale o uważność na rolę, na drugiego człowieka, na widza, na postać, na głos, słowo, na rozumienie tego co się robi. Szacunek dla sztuki i zawodu - w tym się właśnie wyraża, a dziś staje się zjawiskiem coraz rzadszym - powiedziałaLidia Raś.

ar / tychy.info
źródło: Teatr Mały

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj