tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 18 września 2015
  • 19 września 2015

Frank Sinatra w stulecie urodzin

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

Teatr Mały zaprasza wszystkich miłośników muzyki Franka Sinatry na wspaniały koncert poświęcony erze swingu. Usłyszymy melodie jednego z najlepszych wokalistów wszech czasów.

Big Silesian Band
Big Silesian Band


Utwory przeplatane będą gawędą dziennikarza muzycznego Bartłomieja Gruchlika, który jak zwykle zasypie słuchaczy informacjami i anegdotami. Big Silesian Band to profesjonalna orkiestra rozrywkowa działająca pod patronatem Polskiego Radia Katowice. Założona z początkiem 2008 roku z inicjatywy dyrygenta zespołu - Joachima Krzyka - absolwenta Akademii Muzycznej w Katowicach, dyrygenta, muzyka, menadżera kultury, aranżera, wykładowcę akademickiego, laureata wielu konkursów muzycznych.

Zespół posiada opinię jednego z najlepszych big bandów w Polsce. Jest laureatem II nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Big Bandów w Berlinie oraz zdobywcą Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu
w Czeskiej Kamienicy. Orkiestra z powodzeniem wystąpiła również jako pierwszy tego typu zespół w finale IV edycji organizowanego przez TVN konkursu „Mam Talent”.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 19 września o godzinie 18.30. Cena biletu: 40 zł, na kartę stałego widza 28 zł.

BM / tychy.info
źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj