tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 26 października 2020
  • 8 listopada 2020

Wideo-spotkanie z Kasią i Łukaszem z projektu "Podróżovanie"

Miniwywiady z cyklu "Niemożliwe? Nie dla Polaków" to cykl rozmów Miejskiego Centrum Kultury z polskimi podróżnikami. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Katarzyną i Łukaszem Gawlasami - autorami projektu "Podróżovanie".

Loading...


Ostatni goście Miejskiego Centrum Kultury - Kasia i Łukasz Gawlasowie to vlogerzy, podróżnicy, właściciele vana, którym podróżują po świecie i opowiadają o tym na bardzo popularnym kanale YouTube pod nazwą Podróżovanie: www.youtube.com/podrozovanie.

Ich przygoda zaczęła się w 2018 roku, gdy kupili białego vana marki VW LT 35 i własnymi siłami zamienili go w mieszkanie na kółkach, czyli w kampera. Po trzech miesiącach wytężonych prac przeprowadzili się do niego z wszystkimi potrzebnymi do życia bagażami. Od tego czasu stał się ich jedynym domem, a świat dostępnym podwórkiem. Początkowo mieli ambitny cel i planowali w rok objechać wszystkie kraje Europy. Jednak w trakcie podróży odkryli, że nie statystyki się liczą, a doświadczanie każdego dnia van life’u. Dlatego nie pędzą przed siebie, żyją w duchu slow life i minimalizmu. Od początku swojej przygody nagrywają filmy, oraz dzielą się zdobytymi doświadczeniami poprzez zdjęcia i teksty.

Zapraszamy do niezwykle inspirującej rozmowy, która może grozić pragnieniem zmiany swojego życia!

Rozmówcy: Katarzyna i Łukasz Gawlasowie, Klaudia Jadwiszczyk
Realizacja: Katarzyna i Łukasz Gawlasowie
Fotografie: Prywatne archiwum Katarzyny i Łukasza Gawlasów
Montaż: Krzysztof Lewicki
Grafika: Anna Sładek
Muzyka: Cinematic Suspense Schools Out by Sascha Ende.

Nagranie zostało zrealizowane przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

ar / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.