tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 11 września 2015
  • 16 września 2015

Koncert Kulisz Trio w Kobiórze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GDK w Kobiórze" podaj

Za nami:

Jesteś miłośnikiem bluesa? Chcesz dać się ponieść dźwiękom muzyki na żywo? Przyjdź na koncert do Gminnego Domu Kultury w Kobiórze.

W środę, 16 września z okazji Polskiego Dnia Bluesa w siedzibie Gminnego Domu Kultury w Kobiórze odbędzie się koncert zespołu "Kulisz Trio". Impreza rozpocznie się o godzinie 19.30. Wstęp 20 zł.Kulisz Trio to zespół stworzony przez Adama Kulisza. Jest obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad 25 lat. Trio zagrało na wielu festiwalach. m.in. dwukrotnie na Festiwalu im. Ryszarda Riedla Ku Przestrodze, Rawa Blues, Jesień z Bluesem. Przede wszystkim jednak Kulisz Trio to setki zagranych koncertów klubowych i plenerowych.

Dynamika, profesjonalizm na najwyższym poziomie to najczęściej padajace określenia pod adresem tej formacji. Charakterystyczny, głeboki, hookerowski głos lidera grupy Adama Kulisza, notabene pięciokrotnego zwycięzcy plebiscytu pisma "Twój Blues" w kategorii "wokalista roku", polączony z energetyzująca gitarą przewodnią. Autorski program, śpiewany po polsku i po ślasku. Wysoki poziom muzyków sekcji rytmicznej. Wszystko to w połaczeniu zapewnia niezapomniana uczte muzyczna.

BM / tychy.info
źródło: GDK Kobiór

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GDK w Kobiórze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GDK w Kobiórze" podaj