tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 23 października 2020

Tyski Uniwersytet Trzeciego wieku przechodzi na tryb zdalny

Zmiany w funkcjonowaniu UTW Tychy od 26 października. Ze względu na wzrastające niebezpieczeństwo zakażenia koronawirusem, a także w trosce o życie i zdrowie seniorów, Uniwersytet Trzeciego Wieku Filia Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Tychach przechodzi na nauczanie w trybie on- line.

Na stronie internetowej będą zamieszczane konspekty. Zajęcia sportowe także zostają wstrzymane. Uniwersytet zaproponuje inną formę kontaktu z instruktorkami.

Sekretariat UTW jest do dyspozycji słuchaczy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.00. Przy wejściu na teren uczelni nadal obowiązuje okazanie Legitymacji Słuchacza UTW oraz poddanie się pomiarowi temperatury. Osoby nie będące słuchaczami proszone są o kontakt telefoniczny (32 326 51 01).

Semestr jesienny zakończy się 4 grudnia. Informacje dotyczące deklarowania chęci kontynuacji nauki na UTW w semestrze wiosennym 2021 zostaną

opublikowane już wkrótce na stronie internetowej oraz portalu społecznościowym Facebook.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.