tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 23 października 2020
  • 5 listopada 2020

Odwołane! Andromeda - kino jakie znamy: Mój piękny syn

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

9 listopada miał odbyć się kolejny seans z cyklu "Andromeda - kino jakie znamy". Planowano pokaz filmu "Mój piękny syn”. Wydarzenie z powodu zamknięcia placówek kulturalnych musi zostać odwołane.

mój piękny syn, andromeda


Odwołane!Seans nie może się odbyć z powodu zamknięcia placówek kulturalnych od dnia 7 listopada do co najmniej 29 listopada. Wprowadzenie tego obostrzenia przez rząd ma związek z poważną sytuacją epidemiczną w kraju.

Przestawiamy też repertuar cyklu na najbliższe miesiące:

„Królowa Kier", reż. May el-Toukhy
23 listopada, g. 18.00 - odwołane!

Zdobywca nagrody publiczności na festiwalu Sundance, to prowokacyjna, wciągająca i mroczna opowieść, która stawia pytania nurtujące świat w epoce #metoo - tyle tylko, że znajduje dla nich nieoczywiste odpowiedzi.

„Młody Ahmed” reż. Jean-Pierre Dardenne i Luc Dardenne
7 grudnia, g. 18.00

Tytułowy bohater nowego filmu braci Dardenne to zdolny, błyskotliwy belgijski 13-latek. Podczas, gdy jego rówieśnicy spędzają czas na beztroskich zabawach, Ahmed wolne chwile przeznacza na studiowanie Koranu, gorliwe modły i rozmowy z lokalnym imamem. Mężczyzna umiejętnie podsyca niepokojąco rosnącą w chłopcu fascynację dżihadem.

„Kłamstewko” reż. Lulu Wang
21 grudnia, g. 18.00

„Kłamstewko” to pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń komedia o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją, podróżując z odległych stron świata, pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów.

Organizatorzy zachęcają do wcześniejszej rezerwacji miejsc na seanse filmowe i proszą o zachowanie zasad bezpieczeństwa.

Zapisy:  • tel.: 32 7803203,
  • mail: pasazkulturyandromeda@teatrmaly.tychy.pl.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj