tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 21 października 2020
  • 12 listopada 2020

Tyski Festiwal Słowa - koncert Olgi Bończyk online!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

W czwartek, 12 listopada zapraszamy na transmisję interentową koncertu Olgi Bończyk w ramach Logos Fest Festival - VII Tyskiego Festiwalu Słowa. Artystka wystąpi w Teatrze Małym bez udziału publiczności.

Olga Bończyk
Olga Bończyk wystąpi 12 listopada w Teatrze Małym - koncert będzie transmitowany! · fot. materiały prasowe


Koncertu zatytułowanego "Jego portret" będzie można wysłuchać na kanale YouTube Teatru Małego oraz w mediach społecznościowych. Scenariusz wydarzenia poświęconego Jonaszowi Kofcie powstał na potrzeby tegorocznej edycji festiwalu Logos Fest - VII Tyskiego Festiwalu Słowa.

Olga Bończyk urodziła się we Wrocławiu. Na tamtejszej Akademii Muzycznej ukończyła wydział wokalno-aktorski. Swoją karierę rozpoczynała w zespole Spirituals Singers Band, który w tamtych latach był jednym z najbardziej liczących się zespołów gospelowych w Polsce. Od wielu lat w towarzystwie najlepszych polskich muzyków jazzowych koncertuje z recitalami, które cieszą się wielkim uznaniem słuchaczy.

- Kiedy byłam jeszcze bardzo małą dziewczynką, marzyłam o tym, żeby zostać artystką i te marzenia zwyczajnie mi się spełniły. Radość z faktu, że tak się stało, daje mi do dzisiaj poczucie ogromnego spełnienia. To, co dostałam, co sobie wypracowałam oraz to, gdzie dzisiaj jestem, jest dla mnie ciągle wielką radością i takim dziecięcym zdziwieniem, że mi się wszystko udaje - mówi Olga Bończyk.

ar / tychy.info
źródło: Teatr Mały

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj