tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 20 października 2020
  • 30 października 2020

NMF: Maraton Halloween już 30 października w Multikinie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

Legendarny, kultowy, niepodrabiany i niepowtarzalny Maraton Halloween powraca do Multikina! Już w piątek, 30 października wejdziecie do mrocznej sali kinowej, by przez większą część nocy zanurzyć się w świecie pełnym grozy, terroru i skrywanych pragnień. Multikino przygotowało dla Was cztery filmy, które zadowolą fanów solidnego straszenia. Tutaj nie ma przypadkowych tytułów!

maraton halloween


Maraton potrwa jednej nocy jednocześnie w 25 Multikinach w Polsce! Na początek premierowa przystawka. "Come play" to opowieść rodem z najgorszych koszmarów. Poznacie nikczemne straszydło, Larry'ego, który prześladuje naszych bohaterów poprzez najbliższe im gadżety, takie jak smartfon czy laptop. Samara i Sadako wyłaziły tylko z telewizorów. Larry umie o wiele więcej!

Drugim filmem będzie "Saint Maud". To dzieło idealne dla koneserów kina grozy z najwyższej półki. Prosto z kultowego studia A24 przybędzie opowieść o prawdziwej obsesji. Pewna dziewczyna za wszelką cenę pragnie odwieść od grzechu swoją bajecznie bogatą przyjaciółkę. Szykujcie się na sporo psychologicznej mózgotrzepki.

Kolejny film także będzie wyświetlony premierowo. "Alive" to kanadyjski horror rozgrywający się w opuszczonym sanatorium. Sadystyczny dozorca skory jest do wymierzania dotkliwych kar wszystkim, którzy wpadną w jego sidła. Poczekajcie tylko, aż odkryjcie tożsamość głównych bohaterów...

Ostatnią propozycją podczas tej upiornej nocy będzie "Countdown". Lubicie fajne appki na smartfony, prawda? To teraz wyobraźcie sobie aplikację, która przewiduje datę Waszej śmierci z przerażającą dokładnością. Będą dreszcze!

Maraton rozpocznie się o 22.00!

O filmachCome Play
Czas trwania: 96 min.
Produkcja: USA [2019]
Reżyseria: Jacob Chase
Scenariusz: Jacob ChaseOpis filmu: Mały Oliver czuje się inny i samotny. Pewnego dnia za pośrednictwem tajemniczej aplikacji kontaktuje się z nim ktoś z innego świata oferując przyjaźń. Chłopiec jest szczęśliwy, że znalazł prawdziwego przyjaciela, nie podejrzewając, że właśnie wpuścił do naszego świata istotę o mrocznej duszy.

Saint Maud
Czas trwania: 84 min.
Produkcja: Wlk. Brytania [2019]
Reżyseria: Rose Glass
Scenariusz: Rose GlassOpis filmu: Maud przyjeżdża do luksusowej posiadłości ekscentrycznej Amandy. Wkrótce dziewczyna przekonuje się o swojej ważnej misji, która zamieni się w niebezpieczną obsesję…

Alive
Czas trwania: 91 min.
Produkcja: Kanada [2018]
Reżyseria: Rob Grant
Scenariusz: Chuck McCue, Jules Vincent

Alive
Kadr z filmu Alive (2020) · fot. materiały prasowe


Opis filmu: Ciężko ranni mężczyzna i kobieta budzą się w opuszczonym sanatorium i nie pamiętają, kim są i co się stało. Sadystyczny dozorca wymierza im kary za każdym razem, gdy któreś odmawia współpracy lub próbuje uciec. Kiedy w końcu udaje im się wydostać na wolność, odkrywają przerażającą prawdę na temat swojej prawdziwej tożsamości.

Countdown
Czas trwania: 91 min.
Produkcja: USA [2019]
Reżyseria: Justin Dec
Scenariusz: Justin DecOpis filmu: Ruth wraz z grupą przyjaciół w ramach żartu ściąga na smartfon tajemniczą aplikację, która ma przewidywać datę śmierci użytkownika. Śmiech szybko zmienia się w przerażenie. W internecie zaczynają pojawiać się doniesienia o tajemniczych zgonach użytkowników aplikacji... dokładnie w dniach przez nią zapowiedzianych. Ruth ma umrzeć za 3 dni i 7 godzin. Czy zdoła odwrócić przeznaczenie?

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów  • brak możliwości rezerwacji biletów,
  • bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,
  • przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 16.10.2020.


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania  • możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,
  • filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,
  • w związku z obostrzeniami sanitarnymi nie prowadzimy „wielkiej dolewki”,
  • w wydarzeniu mogą uczestniczyć:

a) osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
b) osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
c) osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
d) osoby w wieku poniżej 16 roku życia - będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w wydarzeniu.

ar / tychy.info, źródło: Multikino

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj