tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 14 października 2020
  • 18 października 2020

Filmowe Poranki dla dzieci w Heliosie: 44 koty - wygraj bilet!

Za nami:

W niedzielę, 18 października o 10.30 zapraszamy na Filmowy Poranek dla dzieci w katowickim Kinie Helios. Dla naszych czytelników mamy do wygrania bilet dla dwóch osób! Wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie!

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół - Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonanów.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wygrany w naszym konkursie bilet może wykorzystać np. rodzic z dzieckiem.

44 koty


Scenariusz wydarzenia:
zabawy i konkursy z animatorem (10-15 min)
projekcja - zestaw bajek lub film (50-60 min)
Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

Podczas seansów dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione na cały seans są przyciemnione światła na sali (półmrok).

KonkursZobacz seans w repertuarze

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.