Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 30 listopada 2019
  • 29 lutego 2020

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny przedstawi "Królową Śniegu" w Teatrze Małym

Za nami:

W sobotę, 29 lutego o godzinie 17.00 w Teatrze Małym w Tychach będzie można zobaczyć spektakl "Królowa Śniegu" Teatru Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent” oraz prekursorki sztuki malowania piaskiem w Polsce.Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii 29 lutego w Tychach! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem. Poczuj dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść. Pozwól, by Królowa Śniegu zabrała Cię do swojego lodowego zamku. Przyjdź i zobacz na żywo artystyczną interpretację tej przepięknej baśni.

"Królowa Śniegu" Teatr Piasku · fot. materiały prasowe


Dopełnieniem niezapomnianego show jest piękna muzyka oraz gra aktorska. Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5. roku życia. Trwa 70 minut bez przerwy.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia można znaleźć na stronie www.teatrpiasku.pl. Ceny biletów: 65, 75, 85 zł. Bilety dostępne na www.teatrpiasku.pl

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny "Królowa Śniegu" w

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.