Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 21 listopada 2019

Podrobił receptę i posłużył się nią jako autentyczną. Rozpoznajecie tego mężczyznę?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie podrobienia recepty, a następnie posłużenia się nią jako autentyczną. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Podrobił receptę i posłużył się nią jako autentycz
Podrobił receptę i posłużył się nią jako autentyczną. Rozpoznajecie tego mężczyznę? · fot. KMP Tychy


Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie podrobienia recepty, a następnie posłużenia się nią jako autentyczną. Do zdarzenia doszło 20 lipca w aptece w Tychach przy al. Niepodległości. W toku wykonywanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia.

Podrobił receptę i posłużył się nią jako autentycz
Podrobił receptę i posłużył się nią jako autentyczną. Rozpoznajecie tego mężczyznę? · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.