Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 11 września 2019

[ZDJĘCIA] Nauczyciele odebrali akty awansu zawodowego nauczyciela

39 tyskich nauczycieli odebrało wczoraj w Urzędzie Miasta z rąk Maciej Gramatyki - z-cy prezydenta Tychów ds. społecznych, akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Nauczyciele odebrali akty awansu zawodowego nauczyciela · fot. UM Tychy


Nauczyciele odczytali ślubowanie. - Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Maciej Gramatyka podczas spotkania podziękował nauczycielom za ich zaangażowanie i poświęcenie z jakim, podchodzą do swojej pracy. - Zwłaszcza w tym czasie - czasie zmian w reformie oświaty i zawirowań związanych z systemem edukacji w Polsce, dziękuję, że z takim oddaniem pracujecie w swoim zawodzie i dalej się rozwijacie. To godne pochwały - życzę Wam, byście nigdy nie stracili serca i zapału do tej misji, jaką jest praca nauczyciela - dodał wiceprezydent.

ab / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.