Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 8 sierpnia 2019

Posłużył się fałszywą receptą i naraził aptekę na stratę 5000 zł

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie działania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej i doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 5 tys. złotych na szkodę właściciela apteki.

Posłużył się fałszywą receptą i naraził aptekę na stratę 5000 zł · fot. KMP Tychy


5 czerwca nieznany dotąd mężczyzna posługując się uprzednio podrobionym dokumentem w postaci recepty wystawionej na lek dla fikcyjnego pacjenta, wprowadził w błąd farmaceutkę z apteki przy al. Bielskiej w Tychach co do autentyczności wymienionego dokumentu, w wyniku czego powstała strata w wysokości 5000 zł, na szkodę apteki tj. o czyn art. 286 § 1 kk i 270 § 1 kk w zw. z art 11 § 2 kk.

Wizerunek osoby, która może posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia: mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 180 cm, ubrany w szara bluzę z kapturem na długi rękaw, na prawym ramieniu napis „36”, z przodu napis koloru czerwonego „MAINLAND ORIGINAL” oraz napis w kolorze czarnym prawdopodobnie o treści „ATHD DEPT”, spodnie do kolan koloru szarego, na nogach obuwie koloru czarnego z białymi podeszwami, na głowie ma założoną czapkę z daszkiem koloru ciemnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.