Najpopularniejsze

  • 16 marca 2024
  • 19 marca 2024
  • wyświetleń: 30857

[FOTO] 3 razy TAK dla Oliwii Prędki w programie "Mam talent!". Tyszanka przechodzi dalej!

W sobotę 16 marca w programie TVN "Mam Talent!" mogliśmy obejrzeć tyszankę Oliwię Prędki. Mieszkanka naszego miasta uczęszcza do Zespołu Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka. Oliwia otrzymała 3 razy TAK! i przeszła dalej!

Oliwia Prędki w programie "Mam talent!"
Oliwia Prędki w programie "Mam talent!" · fot. TVN


Oliwii w programie TVN towarzyszyła mama. Jak mówiła, ze względu na swoją pasję musiała mierzyć się z hejtem, jednak nie poddała się. Jurorzy - Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa i Marcin Prokop - byli zachwyceni występem tyszanki. Ponadto Oliwia otrzymała owacje na stojąco.

- Na szczególną uwagę zasługuje pokaz umiejętności 18-letniej tancerki pole dance - Oliwii Prędki. Występ był przepełniony emocjami, które kryła w sobie nastolatka. Ten taniec miał swój ukryty przekaz. Oliwia chciała za wszelką cenę pokazać, że pole dance, to sztuka, a nie jak myślą wszyscy, taniec w klubach - możemy przeczytać na oficjalnej stronie programu „Mam talent!”.

Oliwia Prędki w programie "Mam talent!"
Oliwia Prędki w programie "Mam talent!" · fot. TVN


Kim jest Oliwia Prędki? Mając 5 lat zaczęła trenować akrobatykę, a od 13. roku życia ćwiczy Pol Dance. Pracuje jako trenerka dla dzieci i dorosłych. Tyszanka ma za sobą wiele osiągnięć, w tym Mistrzostwo Polski IPSF w 2018 i 2023 roku, a także 1. miejsce Pole Dance Show Polska i Pole Art Experience Polska.

Oliwia Prędki · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Oliwię można także znaleźć na Instagramie: https://www.instagram.com/oliwiapredki/. Występ Oliwii z sobotniego odcinka "Mam talent!" można obejrzeć TUTAJ.

mp / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.