Najpopularniejsze

  • 25 lutego 2024
  • 28 lutego 2024
  • wyświetleń: 20373

[FOTO] Policjanci zostali pobici przez Ukraińców podczas interwencji w mieszkaniu

W sobotę 24 lutego około godziny 22.00 dyżurny KMP Tychy otrzymał zgłoszenie o zakłóceniu ciszy w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Darwina. Na miejsce skierowany został jeden z podległych patroli.

Interwencja policji przy ulicy Darwina w Tychach - 24.02.2024 · fot. 112tychy.pl


Jak relacjonuje portal 112tychy.pl, interweniujący policjanci podjęli czynności legitymowania. Wówczas zostali zaatakowani przez lokatorów mieszkania.

- Funkcjonariusze wezwali wsparcie drogą radiową. Przed jego przyjazdem zostali pobici, a jeden z nich stracił przytomność. Kolejni stróże prawa, którzy przybyli po kilku minutach, zatrzymali pięcioro lokatorów - 3 mężczyzn i 2 kobiety. Cała piątka to obywatele Ukrainy - dodaje serwis 112tychy.pl.

Pobici mundurowi trafili pod opiekę wezwanego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego, a następnie zostali przewiezieni do szpitala. Dodatkowo na miejscu działał pluton gaśniczy tyskiej straży pożarnej - wezwany ze względu na zapach spalenizny (duże stężenie gazu pieprzowego).

Po zakończeniu wstępnych czynności na miejsce wezwany został referent oraz technik kryminalistyki. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

mp / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.