Reklama

Najpopularniejsze

  • 24 października 2023
  • 26 października 2023
  • wyświetleń: 36813

Kolejne zgony młodych ludzi. Tragedia w bieruńskim mieszkaniu

W sobotę 21 października około godziny 12:45 dyżurny KPP Bieruń otrzymał zgłoszenie o śmierci dwóch osób w jednym z mieszkań na terenie Bierunia.

W jednym z mieszkań przy ul. Węglowej odnaleziono zwłoki dwójki młodych ludzi - 21.10.2023
W jednym z mieszkań przy ul. Węglowej w Bieruniu odnaleziono zwłoki dwójki młodych ludzi - 21.10.2023 · fot. 112tychy.pl


Do tragedii doszło w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Węglowej 75 w Bieruniu. Zmarli lokatorzy to mężczyzna w wieku 23 lat oraz kobieta w wieku 36 lat. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce zadysponowana została grupa dochodzeniowo-śledcza KPP Bieruń i prokurator. Decyzją prokuratora ciała zostały zabezpieczone i zlecona została sekcja zwłok. Policjanci z Bierunia pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w tej sprawie.

- Prowadzone jest postępowanie w kierunku art. 151 kodeksu karnego - doprowadzenie do targnięcia się na własne życie. Główną hipotezą jest podwójne samobójstwo poprzez przedawkowanie substancji szkodliwych w nadmiernej ilości dla organizmu - przekazała nam Prokurator Rejonowy Maria Paszek.

Czy sprawa może mieć związek ze śmiercią dwójki dwudziestolatków w budynku wielorodzinnym przy ul. Edukacji w Tychach? (Szczegóły sprawy opisujemy w artykule Zwłoki dwójki młodych ludzi znalezione w tyskim mieszkaniu).

Jak podkreśla prokurator Maria Paszek, nie można łączyć tych dwóch zdarzeń.

- Na ten moment brak jest podstaw do łącznego ich rozpoznawania, brak jest elementów, które wskazywałyby na to, że należy prowadzić te dwie sprawy łącznie. W obydwu sprawach dużo powiedzą nam wyniki padań sekcyjnych i toksykologicznych - wyjaśnia.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.