Reklama

Najpopularniejsze

  • 23 października 2023
  • 27 października 2023
  • wyświetleń: 24507

Zwłoki dwójki młodych ludzi znalezione w tyskim mieszkaniu

W jednym z mieszkań przy ul. Edukacji odnaleziono zwłoki dwójki młodych ludzi. Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej zatrucie nieznaną substancją.

Blok przy ul. Edukacji - 19.10.2023
Blok przy ul. Edukacji - 19.10.2023 · fot. 112tychy.pl


W czwartek 19 października około godziny 18.00 dyżurni KMP Tychy i SK KM PSP Tychy otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Edukacji 31 mogą znajdować się osoby potrzebujące pilnej pomocy. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowane zostały: pogotowie, patrol policji oraz zastępy straży pożarnej.

Po przybyciu na miejsce i wejściu do wskazanego mieszkania ujawnione zostały zwłoki kobiety (24 lata) i mężczyzny (21 lat). Na miejsce zdarzenia wezwana została policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator, który zarządził sekcję zwłok obu osób. Policjanci KMP Tychy pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w tej sprawie.

Jak poinformował nas Zastępca Prokuratora Rejonowego prok. Maciej Latos, przyczyną śmierci było najprawdopodobniej zatrucie nieznaną substancją. Na ten moment trudno powiedzieć, czy były to leki czy inne substancje psychoaktywne, takie jak narkotyki czy dopalacze. Zostały zlecone badania toksykologiczne. Oczekujemy na och wyniki.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.