tychy.info

Reklama

Najpopularniejsze

  • 15 maja 2023

Zostań prezydentem Tychów na jeden dzień!

Za nami:

Prezydent Miasta Tychy i Młodzieżowa Rada Miasta zapraszają uczniów klas 4-8 szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie pn. „Gdybym był prezydentem Miasta Tychy…”. Nagroda główna to dzień spędzony w urzędzie miasta na stanowisku Prezydenta Miasta Tychy.

Reklama

Zostań prezydentem Tychów na jeden dzień!


Jak to jest być prezydentem miasta? Jak wygląda dzień jego pracy? Już 1 czerwca przekona się o tym zwycięzca konkursu pn. „Gdybym był prezydentem Miasta Tychy…”, który tego dnia zasiądzie w fotelu Prezydenta Miasta Tychy.

Zadanie konkursowe kierowane jest do uczniów tyskich szkół podstawowych, uczęszczających do klas IV-VIII i polega na nakręceniu filmu o tematyce „Gdybym był prezydentem Miasta Tychy…”. Film może być wykonany dowolną techniką i nie może przekraczać 2 minut.

Film, zapisany w formacie: .mp4 lub .avi powinien być dostarczony drogą elektroniczną na adres mailowy rzecznik@umtychy.pl jako wirtualny dysk z linkiem do pobrania filmu lub dostarczony osobiście na pendrive do Urzędu Miasta Tychy pok. 913.

Prace można zgłaszać do 21 maja. Zwycięzcę wybierze Jury konkursowe w składzie:

  • przedstawiciel Prezydenta Miasta jako organizatora konkursu,
  • przedstawiciel Młodzieżowej Rady Miasta,
  • przedstawicie Rady Miasta Tychy,
  • przedstawiciel Urzędu Miasta Tychy,
  • przedstawiciel lokalnych mediów wskazany przez organizatorów.


Nagrodą główną będzie dzień spędzony na stanowisku Prezydenta Miasta Tychy, osoby z wyróżnieniami otrzymają nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje o zasadach konkursowych znajdują się w regulaminie.

W ubiegłym roku, laureatem konkursu Zostań Prezydentem Tychów w Dzień Dziecka została Urszula Szwed - uczennica 4 klasy Szkoły Podstawowej nr 11 im. Marii Curie-Skłodowskiej.

Szczegóły i regulamin na stronie Urzędu Miasta Tychy: https://umtychy.pl/artykul/8457/zostan-prezydentem-tychow-konkurs-dla-uczniow

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.