tychy.info

Reklama

Najpopularniejsze

  • 27 kwietnia 2023
  • 30 kwietnia 2023

Śmiertelne potrącenie rowerzystki na przejściu dla pieszych

Na ul. Mikołowskiej tuż przed godz. 8.00 doszło do potrącenia 58-letniej rowerzystki przez samochód ciężarowy. Niestety był to wypadek ze skutkiem śmiertelnym.

Śmiertelne potrącenie rowerzystki na ul. Mikołowskiej - 27.04.2023 · fot. 112tychy.pl


Do tragicznego zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania z ul. Burschego, na wysokości stacji paliw (kierunek Bieruń). Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator, a także patrol Inspekcji Transportu Drogowego. Ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia trwały kilka godzin.

Do potrącenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych, kiedy kobieta przeprowadzała rower przez pasy. Niestety po przybyciu służb ratunkowych na miejsce okazało się, że nie ma szans na ratunek, a 58-latka zginęła na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych od strony ul. Studziennej w stronę ul. Skowronków / Mąkołowskiej, a kierowca ciężarówki Man z naczepą najprawdopodobniej jej nie zauważył.

Kierowca zestawu pozostaje do dyspozycji policjantów i prokuratury, a prokurator zlecił sekcję zwłok kobiety.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.