tychy.info

Reklama

Najpopularniejsze

  • 23 kwietnia 2023
  • 9 maja 2023

[FOTO] Msza w intencji kolarzy i święcenie rowerów w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

W sobotę, 6 maja na terenie parafii bł. Karoliny Kózkówny w Tychach odbyła się msza w intencji kolarzy i amatorów turystyki rowerowej. Po niej zostały poświęcone jednoślady.

Reklama

Msza w intencji kolarzy i święcenie rowerów w Tychach - 6.05.2023 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Msza święta w intencji kolarzy i rowerzystów była okazją do modlitwy i dziękczynienia za możliwość uprawiania tej pięknej i zdrowej formy aktywności fizycznej. To także szansa na refleksję nad rolą sportu w naszym życiu, nad wartościami, jakie niesie ze sobą jazda na dwóch kółkach i nad potrzebą pielęgnowania ducha sportu.

W tym szczególnym dniu zostały poświęcone jednoślady. To nie tylko okazja do modlitwy, ale także do spotkania się z innymi pasjonatami kolarstwa czy rekreacyjnej jazdy na rowerze, do wymiany doświadczeń, do poznania nowych ludzi.

Msza święta w intencji kolarzy i rowerzystów to wydarzenie, które łączy w sobie ducha sportu i wiary. To także przykład, że sport może być narzędziem budowania relacji międzyludzkich, kształtowania pozytywnych wartości i przede wszystkim, że może być formą modlitwy i dziękczynienia za to, co mamy.

ar, BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj