tychy.info

Reklama

Najpopularniejsze

  • 11 lipca 2022
  • 24 lipca 2022

[FOTO] Naturalny plac zabaw i wybieg dla psów w Parku Północnym

W Parku Północnym pojawiły się nowe atrakcje! Zakończyły się prace związane z budową naturalnego placu zabaw oraz wybiegu dla psów!

Naturalny plac zabaw i wybieg dla psów w Parku Północnym - 07.2022 · fot. Kamil Peszat / UM Tychy


Mieszkańcy Tychów wraz ze swoimi dziećmi oraz czworonożnymi pupilami zyskali nowe miejsce rozrywki i wypoczynku. Inspiracją dla projektów był przyrodniczy charakter parku, dlatego powstały one w jak największym stopniu z naturalnych materiałów, w minimalistycznej kolorystyce oraz pod specjalnym nadzorem.

Na placu zabaw zamontowane zostały drewniane kładki, tunele z żywej wierzby, tor zręcznościowy, rury do rozmowy na odległość czy duża piaskownica. Całość tworzy dwie wyspy - piaskową i wodną, które są nawiązaniem do znajdujących się tam terenów podmokłych.

Wybieg dla psów również składa się z dwóch części - strefy wolnego wybiegu oraz części zręcznościowej, w której znajdują się m.in. podest, tunel czy równoważnia.

ar / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.