tychy.info

Reklama

Najpopularniejsze

  • 31 maja 2022
  • 2 czerwca 2022

[ZDJĘCIA] Pożar mieszkania. Poszkodowani matka i dziecko

W poniedziałek, 30 maja około godziny 17.00 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Kubicy. W jego wyniku poszkodowani zostali matka i dziecko.

Pożar mieszkania przy ul. Kubicy - 30.05.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy strażaków, zespół ratownictwa medycznego, patrol policji oraz pogotowie gazowe i energetyczne.

Po dotarciu na miejsce strażacy zastali rozwinięty pożar mieszkania, a płomienie zagrażały mieszkaniom powyżej. Strażacy w aparatach ochrony układu oddechowego podali prądy wody. Działania prowadzone były od strony klatki schodowej oraz z zewnątrz budynku.

W wyniku pożaru poszkodowane zostały dwie osoby- matka i dziecko. Osoby poszkodowane potrafiły pod opiekę ratowników medycznych, a następnie zostały one przetransportowane do szpitala na dokładną diagnostykę. Po ugaszeniu pożaru strażacy usunęli z mieszkania spalone wyposażenie. Dodatkowo na miejscu pracował policyjny technik kryminalistyki.

Działania na miejscu trwały około trzech godzin. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności powstania pożaru.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.