tychy.info

Reklama

Najpopularniejsze

  • 15 maja 2022
  • wczoraj, 06:04

Specjalny kurs z Tychów na Klasyk Fest w Mysłowicach

Za nami:

Tegoroczny Klasyk Fest odbywać się będzie wyjątkowo w Parku Słupna w Mysłowicach, ale Tyski Ruch Klasyków zorganizuje dla tyszan wyjątkowy transport zabytkowym autobusem Ikarus 280!

Autobus Ikarus 280.40A z 1986 roku · fot. Tyski Ruch Klasyków


Tyski Ruch Klasyków kieruje tę informację głównie do tyszan, którzy przez ostatnie lata licznie odwiedzali wydarzenie na Placu pod Żyrafą.

- Klasyk Fest 2022 odbędzie się w Mysłowicach. Nie będzie to już więc miły spacerek alejkami do parku, lecz transport do miejscowości oddalonej o kilkanaście kilometrów od Tychów. Ale my mamy dla Was propozycję godną uwagi. Jeśli będzie duże zainteresowanie, uruchomimy specjalną linię autobusową Tychy - Mysłowice - Tychy - zapowiadają władze klubu.

Kursować będzie zabytkowy autobus Ikarus 280.40A z 1986 roku. Jest to klasyczny przegubowiec, wyposażony w automatyczną skrzynię biegów i klimatyczne, choć nieklimatyzowane wnętrze, które z przyjemnością zabierze fanów motoryzacji w niezapomnianą podróż na Klasyk Fest.

Osoby zainteresowane przejazdem zabytkowym Ikarusem z Tychów do Mysłowic proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Link: forms.gle/WLVqEgApcESdK9AZ8

Przejazd będzie miał miejsce 25 czerwca. Autobus odjedzie z parkingu przy Urzędzie Miasta w Tychach. Pierwszy kurs planowany jest na 12:00, drugi - na 14:00. Rozkład jazdy wkrótce powinien się pojawić, a zależny będzie głownie od zainteresowania - informują organizatorzy.

Koszt przejazdu to 15 zł za osobę w dwie strony. Po wysłaniu zgłoszenia, na podanego maila zostanie przesłana wiadomość o potwierdzeniu zgłoszenia i numerze konta (płatność z góry). U kierowcy lub u przedstawicieli Tyskiego Ruchu Klasyków - po wcześniejszym kontakcie - odbierzemy okolicznościowy bilet na przejazd.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/837999973520416

Klasyk Fest odbędzie się w dniach 25-26 czerwca. Szczegóły w artykule: www.tychy.info/wiadomosci/14332-klasyk-fest-2022-w-myslowicach-zaprasza-tyski-ruch-klasykow

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.