tychy.info

Reklama

Najpopularniejsze

  • 19 kwietnia 2022
  • 31 lipca 2022

Kolejny zlot Niedzielnych Klasyków + przejazd ulicami miasta!

Za nami:

Po miesięcznej przerwie, w niedzielę, 31 lipca powracają Niedzielne Klasyki organizowane przez Tyski Ruch Klasyków!

Tyska motoryzacyjna Fotoparada Klasyków - 31.05.2020
Kolejny zlot Niedzielnych Klasyków + przejazd ulicami miasta! · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


- Zapraszamy wszystkich serdecznie na parking Pubu pod Browarem, a w szczególności nowych rekordzistów Polski swoimi fiatami 126p. Na koniec spotkania zaplanowaliśmy przejazd w kolumnie ulicami miasta. Będzie się działo - zapowiadają organizatorzy.

Niedzielne Klasyki to cykl spotkań miłośników motoryzacji organizowany przez Tyski Ruch Klasyków w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, od kwietnia do października. Spotkanie ma charakter otwarty i dość swobodny, tak aby każdy właściciel klasycznego pojazdu, bądź miłośnik starszej motoryzacji, czuł się dobrze w gronie innych pasjonatów.

Niedzielne Klasyki to miejsce spotkań, ciekawych rozmów, wymiany doświadczeń oraz idealne miejsce dla bardziej lub mniej formalnych grup miłośników określonych marek czy modeli pojazdów. Pozytywna atmosfera i ciekawe atrakcje czekają każdego uczestnika.

Tyski Ruch Klasyków zaprasza na parking "Pubu pod Browarem" w Tychach (lokal znajduje się przy ul. Katowickiej 9, ale wjazd na parking odbywa się od ul. Kościuszki 8).

Niedzielne Klasyki będą organizowane w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, od kwietnia do października, w godzinach 9.00 - 13.00!

Podczas wydarzenia zainaugurowana zostanie także akcja "Rowerem dla przystani". Więcej na ten temat w artykule: 2 edycja "Rowerem dla Przystani" z Tyskim Ruchem Klasyków!

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/771950657497444/

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.