tychy.info

Reklama

Najpopularniejsze

  • 19 kwietnia 2022
  • wczoraj, 06:10

Kolejny zlot Niedzielnych Klasyków!

Za nami:

Znamy lokalizację, w której będą odbywały się w tym sezonie zjazdy fanów starej motoryzacji organizowane przez Tyski Ruch Klasyków. Najbliższy w niedzielę, 29 maja!

Tyska motoryzacyjna Fotoparada Klasyków - 31.05.2020
Tyska motoryzacyjna Fotoparada Klasyków - 31.05.2020 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Niedzielne Klasyki to cykl spotkań miłośników motoryzacji organizowany przez Tyski Ruch Klasyków w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, od kwietnia do października. Spotkanie ma charakter otwarty i dość swobodny, tak aby każdy właściciel klasycznego pojazdu, bądź miłośnik starszej motoryzacji, czuł się dobrze w gronie innych pasjonatów.

Niedzielne Klasyki to miejsce spotkań, ciekawych rozmów, wymiany doświadczeń oraz idealne miejsce dla bardziej lub mniej formalnych grup miłośników określonych marek czy modeli pojazdów. Pozytywna atmosfera i ciekawe atrakcje czekają każdego uczestnika.

Tyski Ruch Klasyków zaprasza na parking "Pubu pod Browarem" w Tychach (lokal znajduje się przy ul. Katowickiej 9, ale wjazd na parking odbywa się od ul. Kościuszki 8).

Niedzielne Klasyki będą organizowane w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, od kwietnia do października, w godzinach 9.00 - 13.00! Najbliższy spot już 29 maja!

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/1045531256378607

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.