Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 29 maja 2020
  • 30 czerwca 2020

Plenerowe kino na Paprocanach i w ogrodzie MCK przez cały sezon

Jeśli tylko pogoda znów nie pokrzyżuje planów, przed nami cały weekend z plenerowym Kinem FreeLove! Pokazy z cyklu Kino Freelove odbywają się w sezonie letnim w plenerze - w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury oraz na Dzikiej Plaży na Paprocanach. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny.

Kino Freelove
Pierwszy plenerowy seans w cyklu Kino Freelove w MCK w tym roku · fot. MCK


Zaczynamy już w piątek, 3 lipca, kiedy na Dzikiej Plaży na Paprocanach zobaczymy "Córkę trenera". W sobotę, 4 lipca spotkamy się na seansie "Dogmana" w ogrodzie MCK, a w niedzielę, 5 lipca przyjrzymy się "Lapońskiej odysei", również w ogrodzie MCK.

Na wszystkie filmy trwają zapisy! W razie niepogody pokazy plenerowe z ogrodu MCK zostaną przeniesione do Teatru Małego, o czym zapisane osoby zostaną poinformowane telefonicznie oraz poprzez fanpage MCK na Facebooku.

Zapisy
Zapisy ruszają wraz z opublikowaniem wydarzenia na Facebooku MCK i trwają najpóźniej do czwartku przed seansem do godziny 15.00 lub do zamknięcia listy. Zapisywać się można telefoniczne pod numerem 32 327 02 90 lub zarezerwować miejsce poprzez stronę wydarzenia na Facebooku.

Linki do wydarzeń na Facebooku dotyczących najbliższych seansów:
Dogman w ogrodzie MCK
Lapońska Odyseja w ogrodzie MCK
Córka trenera na Dzikiej Plaży na Paprocanach

Wszystkie informacje i regulamin uczestnictwa znajdują się tutaj.

Na seansach należy zakrywać nos i usta oraz zachować 2 metry od każdego z pozostałych widzów. Budynek MCK będzie zamknięty - nie będzie dostępu do toalet. Widzowie są proszeni o zabranie ze sobą własnych koców w razie chłodu. Koce kinowe nie będą dostępne.

Wstępny harmonogram kolejnych pokazów plenerowych Kina Freelove:17 lipca, 21.00 - Green book, reż. Peter Farrelly, ogród MCK,
7 sierpnia, 20.30 - Kraina miodu, reż. Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov, ogród MCK,
21 sierpnia, 20.30 Maiden, reż. Alex Holmes, ogród MCK,
11 września, 20.00 - Lato, reż. Kiriłł Serebrennikov, Dzika Plaża Paprocany,
9 października, 19.00 - Granica, reż Ali Abbasi, Ogród MCK[/uli]

Zachęcamy do śledzenia zapowiedzi na stronach internetowych Miejskiego Centrum Kultury.

kino freelove

ar / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.