Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

  • 25 marca 2020
  • 26 marca 2020

Tyska Fundacja szyje maseczki. Potrzebuje więcej materiału

W szpitalach brakuje środków ochronnych. Coraz więcej osób angażuje się w pomoc, angażując własne pieniądze, czas i siły. Fundacja Internationaler Bund Polska z Tychów również zaangażowała się w szycie maseczek i fartuchów ochronnych.

Chcąc wesprzeć służby walczące z epidemią oraz wszystkich potrzebujących środków ochronnych, Fundacja szyje maseczki ochronne i fartuchy z flizeliny w warsztacie krawieckim w swoim Centrum Integracji Społecznej w Tychach.

Inicjatorzy akcji potrzebują materiału, którego wciąż brakuje. Jeżeli ktoś chciałby pomóc i podarować materiał na maseczki, Fundacja prosi o kontakt poprzez Facebooka lub mailowo: IB-Polska-Krakow@ib.de

Fundacja Internationaler Bund Polska wspiera wolontariat, edukację zawodową młodzieży i dorosłych oraz działa na rzecz integracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

ar / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.