Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 3 lutego 2020
  • 14 lutego 2020

NMF: Antywalentynki vs Antybohaterowie 14 lutego w Multikinie

Za nami:

NMF: Maraton Antywalentynki - Antybohaterowie to specjalna coroczna tradycja wszystkich widzów, kochających kino mocnych wrażeń. W kontrze do przesłodzonych, różowych Walentynkach przychodzi u nas czas na celebrowanie przekornego antyświęta.

Tej nocy będzie można zobaczyć fenomenalnego i wielokrotnie nagradzanego „Jokera”, brawurowe „Ptaki Nocy (i fantastyczną emancypacja pewnej Harley Quinn)” oraz szalony „Legion Samobójców”.

NMF: Maraton Antywalentynki vs. Antybohaterowie odbędzie się 14 lutego jednocześnie w 28 Multikinach w Polsce, w tym także w Tychach. Rozpoczęcie o godzinie 22:00.

Ceny biletów (za całą noc w kinie):
  • 26 zł - mega zniżka - cena promocyjna ze specjalnym kodem zniżkowym; kod uprawnia do nabycia przez Internet lub w kasach kina dowolnej liczby biletów w cenie
  • 35 zł - cena normalna


Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

NMF: Antywalentynki vs Antybohaterowie 14 lutego w Multikinie

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.