Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 21 listopada 2019

Stadion Zimowy ponownie będzie areną zmagań w Pucharze Polski!

Puchar Polski znowu w Tychach. Stadion Zimowy już po raz piąty będzie areną zmagań czterech najlepszych drużyn w kraju. Rok temu obiekt przy de Gaulle był również gospodarzem rozgrywek. Turniej odbędzie się tradycyjnie w dniach 27-28 grudnia. Transmisję ze wszystkich spotkań przeprowadzi TVP Sport. Mistrzowie Polski wystąpią w drugim półfinale. Początek meczu jest zaplanowany na 17:45.

- Bardzo się cieszymy, że turniej finałowy ponownie zorganizujemy w Tychach. GKS jest najbardziej utytułowanym klubem w tych rozgrywkach. Spotkania rozgrywane w naszym mieście są gwarancją wysokiej frekwencji i znakomitej atmosfery na trybunach. Oczywiście naszym celem jest zdobycie Pucharu Polski już po raz dziewiąty w historii - mówi Krzysztof Woźniak, prezes Tyski Sport S.A.

- Podpisaliśmy umowę z jednym z najbardziej hokejowych miast w Polsce. Tychy już w ostatnim roku znakomicie wywiązały się z roli współorganizatora, dlatego po raz kolejny obdarzyliśmy ich zaufaniem. Stadion Zimowy jest również najlepszym obiektem do przeprowadzenia transmisji. Bez wątpienia widzowie TVP Sport będą mogli liczyć na doskonały przekaz - dodaje Mirosław Minkina, prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie i PHL.

W turnieju finałowym zagrają cztery najlepsze drużyny w lidze. Na wyłonienie wszystkich uczestników kibice będą musieli poczekać do zakończenia drugiej rundy.

Terminarz Finału Pucharu Polski:
I półfinał: 14:30
II półfinał: 17:45

Finał: 16:30

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.