Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 20 listopada 2019
  • 24 listopada 2019

Naklejki „Kraina Lodu 2” w Multikinie!

Najnowszy animowany hit studia Walt Disney czyli „Kraina lodu 2" zadebiutuje na ekranach Multikina już 22 listopada. Dla wszystkich miłośników Anny, Elsy i reszty ekipy sieć Multikino przygotowała niespodziankę! Zestaw naklejek z bohaterami filmu GRATIS! Naklejki otrzymają rodziny, które od 22 listopada, kupią kartę Rodzina do Kina przy zakupie biletów na film. 

Naklejki „Kraina Lodu 2” w Multikinie!


Ten film trzeba zobaczyć całą rodziną. Powrócą siostry Anna i Elsa, wraca dzielny Kristoff wraz ze swoim równie odważnym reniferem Svenem. Nie zabraknie także ulubieńca publiczności, czyli bałwanka Olafa. Bohaterowie poznają nowych przyjaciół, narobią sobie kolejnych kłopotów i odwiedzą niezwykłe krainy. Dużo śmiechu, wzruszeń i niezapomnianych wrażeń czeka na widzów podczas seansu tej familijnej superprodukcji. Dodatkowo w Multikinie najmłodsi otrzymają wspaniałe naklejki.

Już od 22 listopada w kasach kin można odbierać naklejki, przy jednoczesnym zakupie karty Rodzina do kina oraz biletów na seans. Jeśli zakup karty i biletów został dokonany przez stronę www.multikino.pl, zapraszamy po odbiór naklejek do kas kinowych z dowodem zakupu. Liczba naklejek jest ograniczona, więc zachęcamy do planowania seansu wcześniej.

Karta Rodzina do Kina uprawnia do zakupów z 20% zniżką w kinowych barach oraz Multishopie. Zniżka barowa z pewnością przyda się podczas kupowania specjalnych zestawów barowych z figurkami bohaterów "Krainy lodu 2". Dzięki karcie każdy bilet jest w cenie biletu dziecięcego. Za zakupy biletów widzowie zbierają punkty, które można wymienić na nagrody: zestaw barowy lub bilet gratis! Lista aktualnych nagród oraz szczegóły akcji znajdują się na stronie www.multikino.pl/rodzina.

Życzymy wspaniałych familijnych seansów z kartą Rodzina do Kina! Do zobaczenia w Multikinie!

BM / tychy.info, źródło: Multikino

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.