Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 18 listopada 2019

Nowoczesny design - obrazy na szkle

Materiał partnera:

Obrazy na szkle to nowoczesny sposób dekoracji wnętrz i doskonała alternatywa dla klasycznych obrazów na płótnie i zdjęć w ramkach. Dzięki wysokiej jakości drukowi cyfrowemu, zastosowaniu szkła hartowanego lub laminowanego barwy zdjęcia czy obrazu są żywe i głębokie. Przedstawione grafiki oddają każdy szczegół motywu, a dodatkowy efekt połysku przyciąga wzrok gości.

Nowoczesny design - obrazy na szkle


Zalety grafik na szkleDruk na szkle ma wiele zalet. Przede wszystkim trzeba tu wymienić fotograficzną jakość druku, niezwykle wyraźne detale obrazu i nasycone, intensywne kolory. Takie szklane panele dekoracyjne są odporne na wilgoć, wysokie temperatury i promienienie słoneczne. Dzięki tej właściwości nadrukowane grafiki i zdjęcia nie blakną, ale pozostają cały czas intensywne i bardzo długo cieszą oko. Kolejną zaletą zdjęć na szkle jest duża odporność na zarysowania. Ponadto jednolita powierzchnia sprawia, że takie elementy dekoracyjne łatwo się czyści. Co więcej, nie potrzeba żadnych specjalistycznych środków myjących - wystarczą standardowe płyny myjące do szkła.

Warto również wspomnieć, ze tusze wykorzystywane do nadrukowywania zdjęć są nietoksyczne po utwardzeniu. Nie powodują uczuleń i nie parują, a więc nie wydzielają toksycznych substancji.

Obrazy na szkle cechuje również łatwość montażu. Najczęściej takie panele mocuje się do ścian za pomocą nieagresywnych i nietoksycznych klejów montażowych bądź białych klejów do płytek (nie zawierających rozpuszczalników, izocyjanianów i silikonów). W tafli szkła można wiercić otwory, aby przymocować elementy wyposażenia wnętrza, np. w łazience wieszaki na ręczniki, a w kuchni relingi do wieszania kubków.

Zdjęcia na szkleCiekawym sposobem dekoracji, który nada wnętrzu unikalny charakter, są własne zdjęcia na szkle. Fragment życia, zdjęcia z podróży, najważniejsze momenty zamknięte w szklanej tafli szkła - to możliwe! Wystarczy wybrać swoje ulubione fotografie i zamówić ich wydruk na szkle. Dzięki wysokiej jakości nadruku zdjęcia będą bardzo żywe i zachowają wszystkie detale. Klasycznie wywołane fotografie oprawione w ramki szybko ulegają zniszczeniu. Wydrukowanie ich na szkle sprawia, ze staną się trwałe. Wydruk na szkle wyróżnia także piękny połysk. Na szkle można wydrukować zarówno fotografie kolorowe, jak i czarno białe, z zachowaniem prawidłowych odcieni szarości i wszystkich detali.

Spersonalizowane dodatki bardzo dobrze prezentują się w salonie lub sypialni. Szklane detale można również umieścić w innych pomieszczeniach domu czy mieszkania. Zdjęcia na szkle mogą być także ozdobą biura, recepcji w hotelu lub salonie kosmetycznym. Ogromna dowolność obrazów, które można wydrukować na szkle sprawia, że zastosowanie szklanej tafli szkła jest niemal nieograniczone.

Zdjęcia, grafiki i obrazy na szkle akrylowym to niewątpliwie nowatorski i bardzo modny w ostatnim czasie element wyposażenia i dekoracji wnętrz. Mnogości wzorów, intensywność kolorów, trwałość oraz łatwość utrzymania panelu w czystości sprawia, że szkło jest materiałem wybieranym coraz chętniej. Obrazy na szkle są coraz częściej wykorzystywane w różnych pomieszczeniach w domach prywatnych: w kuchniach, łazienkach, salonach i sypialniach. Zdjęcia na szkle zyskują też popularność, jako dodatki do biur, pokoi hotelowych, recepcji firm i salonów kosmetycznych. Szklana ozdoba ścian potrafi całkowicie odmienić wystrój wnętrza i nadać mu niepowtarzalnego charakteru.