Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 15 listopada 2019
  • 19 listopada 2019

Zostań kierowcą autobusu miejskiego! PKM szuka pracowników

Tyski przewoźnik Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach szuka kandydatów na kierowców miejskich autobusów.- Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach należy do liderów transportu publicznego w Polsce, od lat dbamy o najwyższą jakość naszej pracy w trosce o środowisko i jakość życia w regionie. Codziennie ponad 300 naszych pracowników dba o to, aby 50 tysięcy pasażerów bezpiecznie dotarło do celu. Nie boimy się wytyczać ambitnych celów i testować innowacyjnych rozwiązań. Poszukujemy najlepszych wzorców w Europie i sami dzielimy się doświadczeniami. Dzisiaj Twoje pomysły i zaangażowanie pozwolą pokonać kolejny etap w rozwoju naszej firmy. Wzmocnij nasz zespół w drodze do sukcesu - zachęca Michał Kasperczyk, rzecznik prasowy PKM Tychy.

Co zrobić by zostać kierowcą autobusu? Oferta PKM Tychy jest następująca:

PKM oferuje stabilne warunki zatrudnienia u lidera komunikacji miejskiej na Śląsku, wypłacane na czas wynagrodzenie, po 3-miesięcznym okresie próbnym do 2,9 tys. netto + dodatki wynikające z rozliczenia grafiku pracy, premie okolicznościowe i jubileuszowe, dopłatę do wypoczynku pracowników i ich rodzin, preferencyjne warunki korzystania z komunikacji miejskiej dla pracowników i ich rodzin, firmową kasę pożyczkową, inne korzyści dofinansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Od zainteresowanych kandydatów wymagane jest posiadanie aktualnego prawa jazdy w kategorii D oraz świadectwo kwalifikacji lub prawo jazdy kat. B i gotowość do zdobycia uprawnień. Ponadto od osób ubiegających się o pracę oczekuje się wysokiej kultury osobistej.

Aplikacje można składać tradycyjnie w sekretariacie spółki (CV i list motywacyjny) bądź drogą elektroniczną sekretariat@pkmtychy.pl. Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

BM / tychy.info, źródło: PKM Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.