Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 8 listopada 2019
  • 10 listopada 2019

W niedzielę GKS Futsal Tychy zagra mecz. Piłkarze liczą na kibiców!

Za nami:

Już w niedzielę, 10 listopada GKS Futsal Tychy zagra mecz w ramach 7. kolejki I Ligi Futsalu. Przeciwnikiem będzie drużyna AZS Profi Sport Wrocław, która jest beniaminkiem ligi i jak do tej pory nie zasmakowała zwycięstwa.

Goście z pewnością przyjadą do Tychów z mocnym nastawieniem zdobycia pierwszych punktów i dlatego nie należy ich lekceważyć. - Nasza drużyna po ostatniej serii dobrych występów i co najważniejsze - zwycięskich - jest także mocno zmobilizowana, by pokazać tyskiej publiczności dobry futsal i umocnić się w czubie tabeli. Nikt z naszych zawodników nie pauzuje za kartki i nikt nie narzeka na urazy wiec wszyscy w pełnej gotowości na niedzielę. Wszystkich chętnych zapraszamy w niedzielę do Hali Sportowej w Tychach o godzinie 18:00 - zapraszają zawodnicy GKS Futsal Tychy.

Wstęp jest bezpłatny.

W niedzielę GKS Futsal Tychy zagra mecz ligowy

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.