Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 21 października 2019
  • 23 listopada 2019

Kierowcy mogą bezpłatnie ustawić światła na stacjach diagnostycznych

Za nami:

W sobotę, 23 listopada w Tychach będzie można sprawdzić oświetlenie swojego samochodu w ramach ogólnopolskiej kampanii „Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo”. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na prawidłowe oświetlenie pojazdów. Bezpłatną kontrolę świateł przeprowadzą diagności na Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Katowickiej oraz Oświęcimskiej w Tychach.

Akcja "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo" - 21.10.2019 · fot. KMP Tychy


„Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo” to ogólnopolska kampania, której celem jest uwrażliwienie uczestników ruchu na prawidłowe oświetlenie pojazdów jako istotny element bezpieczeństwa na drodze.

Już jutro na terenie Tychów będzie można skorzystać z bezpłatnej kontroli oświetlenia na stacjach diagnostycznych, które włączyły się do akcji tj.
  • Tech Car - Tychy ul. Katowicka 47
  • Speed Car - Tychy ul. Oświęcimska 25


W ramach tych działań policjanci z tyskiej drogówki, prowadząc kontrole drogowe sprawdzają stan oświetlenia pojazdów. Funkcjonariusze podczas kontroli uświadamiają także kierujących, jak ważnym dla bezpieczeństwa na drodze elementem, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, są sprawne i odpowiednio ustawione światła, a co za tym - idzie dobra widoczność.

- Pamiętajmy, że sprawne oświetlenie naszego samochodu decyduje o bezpieczeństwie naszym jak i innych użytkowników dróg. Zapraszamy i zachęcamy do kontroli oświetlenia samochodów - mówią policjanci.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.